Meniu
Krepšelis

ROSEGOLD

ROSEGOLD Rosebrow antakių augimą skatinantis serumas, 3 ml ROSEGOLD Rosebrow antakių augimą skatinantis serumas, 3 ml
1 perki, 1 dovanų!
Prekės ženklas: ROSEGOLD
Ypatingas pasiūlymas! Įsigijus 1 ROSEGOLD priemonę, antrą dovanosime! Rinkitės net iš 6 produktų.Akivaizdžiai tankesni ir storesni antakiai. Sukurtas iš natūralių ingredientų (ricinolio rūgšties, pantenolio), koncentruotų vitaminų, veikliųjų medžiagų Biotinyl GHK ir biotino. Naudojimas: na..
30.00€
ROSEGOLD Rosehair plaukų augimą skatinantis serumas, 12 ml ROSEGOLD Rosehair plaukų augimą skatinantis serumas, 12 ml
1 perki, 1 dovanų!
Prekės ženklas: ROSEGOLD
Ypatingas pasiūlymas! Įsigijus 1 ROSEGOLD priemonę, antrą dovanosime! Rinkitės net iš 6 produktų.Aktyvių, veiksmingų ingredientų ir vitaminų dėka jūsų plaukai augs ilgi, žvilgantys ir sveiki. 96% natūrali sudėtis, be pridėtinių kvapų. Nebandytas su gyvūnais. Veganiškas.Pagrindinės veikliosios m..
30.00€
ROSEGOLD Roselash blakstienų augimą skatinantis serumas, 3ml ROSEGOLD Roselash blakstienų augimą skatinantis serumas, 3ml
1 perki, 1 dovanų!
Prekės ženklas: ROSEGOLD
Ypatingas pasiūlymas! Įsigijus 1 ROSEGOLD priemonę, antrą dovanosime! Rinkitės net iš 6 produktų.Ilgesnės, storesnės ir tamsesnės blakstienos. Skatina augimą. Neerzina akių. Pagrindinės veikliosios medžiagos: biotinas ir biotinil-GHK. 98% natūrali sudėtis, be pridėtinių kvapų, be aliejų. Neba..
30.00€
ROSEGOLD Roselift tamsius ratilus ir patinimus gydantis akių kontūro serumas, 3ml ROSEGOLD Roselift tamsius ratilus ir patinimus gydantis akių kontūro serumas, 3ml
1 perki, 1 dovanų!
Prekės ženklas: ROSEGOLD
Ypatingas pasiūlymas! Įsigijus 1 ROSEGOLD priemonę, antrą dovanosime! Rinkitės net iš 6 produktų.Serumas su rutuliniu aplikatoriumi atgaivina, šviesina akies kontūrą ir mažina patinimą. Nepamainomas šviežumo ir stangrinimo efektas. Pagrindinės veikliosios medžiagos: ramunėlių žiedų vanduo, kofeinas,..
30.00€
ROSEGOLD Roselips lūpas giliai drėkinantis ir putlinantis serumas, 3 ml ROSEGOLD Roselips lūpas giliai drėkinantis ir putlinantis serumas, 3 ml
1 perki, 1 dovanų!
Prekės ženklas: ROSEGOLD
Ypatingas pasiūlymas! Įsigijus 1 ROSEGOLD priemonę, antrą dovanosime! Rinkitės net iš 6 produktų.Glamūrinės, putlesnės, seksualios ir gerai sudrėkintos lūpos, kad galėtumėte be kompromisų mėgautis bet kokiu lūpdažiu.Pagrindinės veikliosios medžiagos: hialurono rūgštis ir taukmedžio sviestas skatina ..
30.00€
ROSEGOLD Rosenail nagus stiprinantis serumas, 3 ml ROSEGOLD Rosenail nagus stiprinantis serumas, 3 ml
1 perki, 1 dovanų!
Prekės ženklas: ROSEGOLD
Ypatingas pasiūlymas! Įsigijus 1 ROSEGOLD priemonę, antrą dovanosime! Rinkitės net iš 6 produktų.Akivaizdžiai ilgesni, stipresni ir gražesni nagai. Sukurtas iš natūralių koncentruotų ingredientų (afrikinio baobabo ekstrakto, augalinio keratino, pantenolio), vitaminų, veikliųjų medžiagų Biotinyl GHK ..
30.00€
Rodoma nuo 1 iki 6 iš 6 (1 puslapių)