Meniu
Krepšelis

OLAPLEX No. 4D Dry Shampoo, 250ml

OLAPLEX No. 4D Dry Shampoo, 250ml
Saugus apsipirkimas
Nemokamas siuntimas nuo 49 €
Nemokamas grąžinimas
OLAPLEX No. 4D Dry Shampoo, 250ml
  • Prekės kodas: Olaplex7
30.00€

Tai novatoriškas, apimties suteikiantis sausas šampūnas, kuris neužkemša porų ir nepalieka miltelių likučių. Tinkamas naudoti net ir tamsiems plaukams.


OLAPLEX No. 4D CLEAN VOLUME DETOX DRY SHAMPOO. Novatoriškas, apimties suteikiantis sausas šampūnas su odos priežiūros įkvėptais ingredientais, kurie sugeria riebalų perteklių, valo plaukus ir palaiko sveiką galvos odos būklę tarp plovimų. Plaukai atrodo tarsi ką tik išplauti. Produktas neužkemša porų ir nepalieka miltelių nuosėdų, todėl jį galima naudoti ant tamsių plaukų.


OLAPLEX produktų saugumas ir veiksmingumas kruopščiai tikrinamas įmonėje ir nepriklausomose trečiųjų šalių laboratorijose. Produktų bandymai apima pramoninį standartą „Human Repeat Insult Patch Test” (HRIPT), kuriuo tikrinamas odos dirginimas ar jautrumas.  Visi OLAPLEX produktai išlaikė HRIPT testą, t. y. produktai nesukelia dirginimo, uždegimo ar padidėjusio jautrumo požymių.


Naudojimas: 

Prieš naudodami gerai suplakite. Suskirstykite plaukus dalimis ir purkškite ant šaknų. Palaukite 30 sekundžių ir įmasažuokite į galvos odą.

Atsiliepimai

Parašyti įvertinimą

Blogas Geras