Meniu
Krepšelis

OLAPLEX No.0 INTENSIVE BOND BUILDING HAIR TREATMENT, 155ml

OLAPLEX No.0 INTENSIVE BOND BUILDING HAIR TREATMENT, 155ml
Saugus apsipirkimas
Nemokamas siuntimas nuo 49 €
Nemokamas grąžinimas
OLAPLEX No.0 INTENSIVE BOND BUILDING HAIR TREATMENT, 155ml
 • Prekės kodas: Olaplex3
30.00€

Įkvėpti profesionalios saloninės sistemos idėjos, OLAPLEX mokslininkų komanda sukūrė intensyviausio poveikio iki šiol atkuriamąją OLAPLEX priemonę, padėsiančią ne tik paruošti plaukus prieš atstatomąją procedūrą namuose su OLAPLEX No.3, bet ir tris kartus sustiprinančią jos poveikį. Sudėtyje esanti patentuota disulfidinių jungčių atkūrimo technologija padės sustiprinti plaukus iš vidaus bei išsaugoti jų vientisumą.


Kaip kilo ši idėja? Sukurti OLAPLEX No.0 įkvėpė COVID-19 draudimai, kurie neleido mums apsilankyti grožio salonuose pagal mūsų poreikius. Taip pat idėja, kad visos saloninės procedūros atrodys kur kas geriau, jei bus atliekamos ant tvirtesnių, stipresnių, išpuoselėtų plaukų! Juk jūs jau žinote, kad net ir makiažas atrodo bei laikosi kur kas geriau prieš tai tinkamai paruošus odą bei panaudojus makiažui ar šešėliams skirtus pagrindus… Panašiai veikia ir OLAPLEX No.0.  Jis padeda tinkamai paruošti plaukus prieš naudojant OLAPLEX No.3, taip net tris kartus pagerinant galutinį atkuriamosios terapijos namų sąlygomis rezultatą!


Pagrindiniai privalumai:

  • Paruošia plaukus intensyviai atkuriamajai procedūrai namų sąlygomis.
  • Patentuotos formulės dėka atkuria jau pažeistas plaukų disulfidines jungtis.
  • Prevenciškai apsaugo dar sveikas, arba ką tik sujungtas, disulfidines jungtis.
  • Net tris kartus (68 procentais!) sustiprina OLAPLEX No.3 poveikį.
  • Paruoštas naudojimui, patogus aplikatorius.

OLAPLEX produktų saugumas ir veiksmingumas kruopščiai tikrinamas įmonėje ir nepriklausomose trečiųjų šalių laboratorijose. Produktų bandymai apima pramoninį standartą „Human Repeat Insult Patch Test” (HRIPT), kuriuo tikrinamas odos dirginimas ar jautrumas.  Visi OLAPLEX produktai išlaikė HRIPT testą, t. y. produktai nesukelia dirginimo, uždegimo ar padidėjusio jautrumo požymių.


Naudojimas: Tepkite ant sausų plaukų No.0, palikite 10 min. Neplaukite! Ištepkite plaukus No.3 Hair Perfector, jei reikia, sušukuokite. Palikite veikti mažiausiai 10 minučių. Plaukite šampūnu ir kondicionieriumi. Norėdami gauti geriausius rezultatus, naudokite No.4 šampūną ir No.5 kondicionierių.

Sudėtis
SudėtisWater (Aqua), Bis-Aminopropyl Diglycol Dimaleate, Sodium Benzoate, Phenoxyethanol
Atsiliepimai

Parašyti įvertinimą

Blogas Geras