Meniu
Krepšelis

OLAPLEX

OLAPLEX pelnė pasaulinį pripažinimą su savo patentuota veikliąja medžiaga - Bis-Aminopropil Diglikol Dimaleate molekule, kuri be silikono ir aliejaus, stiprina plaukus, apsaugo juos iš vidaus ir užtikrina greitą rezultatą. OLAPLEX atkuria disulfidinius ryšius plaukuose, kurie nutrūksta dėl natūralaus senėjimo proceso, aplinkos taršos, cheminio ar terminio apdorojimo, fizinių pažeidimų. Plaukai yra investicija. Tai vienintelis nuolat nešiojamas aksesuaras. Plaukų būklė ir išvaizda taip pat turi įtakos Jūsų savijautai ir pasitikėjimui savimi. Visi nori gražių, sveikų, lengvai valdomų ir žvilgančių plaukų. OLAPLEX padeda visa tai pasiekti.

No.4P BOND ENHANCER TONING SHAMPOO, 250ml
Išparduota
Prekės ženklas: OLAPLEX
No.4P šampūnas tinka visų tipų plaukams, pagyvina natūralius arba dažytus šviesius tonus. Pašalina nepageidaujamus šiltus tonus. Maitina ir drėkina, suteikia žvilgesio ir spindesio, tinka naudoti kasdien. Visuose OLAPLEX produktuose naudojama mūsų patentuota technologija, kuri kiekviename žings..
30.00€
Prekės ženklas: OLAPLEX
Lengvas, saugus ir veiksmingas serumas, kad blakstienos taptų tankesnės, stipresnės, sveikesnės ir didesnės apimties. Sudėtyje esanti unikali Peptide Complex Technology™, išskirtinė patentuota molekulė OLAPLEX Bond Building Technology™, hialurono rūgštis ir biotinas saugiai ir veiksmingai padeda pas..
69.00€
Prekės ženklas: OLAPLEX
Ne paslaptis, jog sveikų plaukų būklės palaikymui vien kirpėjo pastangų neužtenka. Dėl kasdienių veiksmų, kurie neigiamai žaloja mūsų plaukus, jų būklė prastėja kasdien, todėl ypač daug reikšmės turi tinkama plaukų priežiūra namuose. OLAPLEX No.3 priemonė sukurta siekiant palaikyti saloninių paslaug..
30.00€
Prekės ženklas: OLAPLEX
OLAPLEX No.4 sukurtas pagal unikalią patentuotą OLAPLEX plaukų jungčių atkūrimo technologiją taip, kad palaipsniui spręstų net kelias plaukų problemas iš karto: atkurtų plaukų struktūrą, drėkintų juos, skatintų augimą bei suteiktų apimties, tuo pačiu palaikytų puikią galvos odos būklę.OLAPLEX No.4 s..
30.00€
Prekės ženklas: OLAPLEX
Tai novatoriškas, apimties suteikiantis sausas šampūnas, kuris neužkemša porų ir nepalieka miltelių likučių. Tinkamas naudoti net ir tamsiems plaukams.OLAPLEX No. 4D CLEAN VOLUME DETOX DRY SHAMPOO. Novatoriškas, apimties suteikiantis sausas šampūnas su odos priežiūros įkvėptais ingredientais, kurie ..
30.00€
Prekės ženklas: OLAPLEX
OLAPLEX No.5 – atkuriamasis plaukų kondicionierius. OLAPLEX No.5 sukurtas pagal unikalią patentuotą OLAPLEX plaukų jungčių atkūrimo technologiją, siekiant papildyti OLAPLEX No.4 papildomomis funkcijomis:  stiprinimas, drėkinimas, apsauga, maitinimas, plaukų augimo skatinimas, sveikos galvos odo..
30.00€
Prekės ženklas: OLAPLEX
OLAPLEX No.6 – ypač koncentruotas nenuplaunamas atstatomasis plaukų stilizavimo kremas.Dar vienas produktas sukurtas pagal unikalią patentuotą OLAPLEX plaukų jungčių atkūrimo technologiją, padedantis suvaldyti plaukus jų stilizavimo metu. OLAPLEX No.6 suteikia plaukams apsaugą, sveikesnę išvaizdą, d..
30.00€
Prekės ženklas: OLAPLEX
Įkvėpti profesionalios saloninės sistemos idėjos, OLAPLEX mokslininkų komanda sukūrė intensyviausio poveikio iki šiol atkuriamąją OLAPLEX priemonę, padėsiančią ne tik paruošti plaukus prieš atstatomąją procedūrą namuose su OLAPLEX No.3, bet ir tris kartus sustiprinančią jos poveikį. Sudėtyje esanti ..
30.00€
Prekės ženklas: OLAPLEX
Pažangus valomasis šampūnas, skirtas žmonėms, kuriems reikia gilesnio valymo, kad pašalintų susikaupusius nešvarumus. Atkuria plaukų apimtį, minkštumą, žvilgesį ir spalvos skaidrumą.Naujoji technologija, skirta pabrėžti tokias sveikų plaukų sąvybes, kaip minkštumas, žvilgesys ir sodri spalva. Optimi..
30.00€
Prekės ženklas: OLAPLEX
No.5P kondicionierius tinka visų tipų plaukams, pagyvina natūralius arba dažytus šviesius tonus. Pašalina nepageidaujamus šiltus atspalvius. Maitina ir drėkina, suteikia žvilgesio ir blizgesio.Visuose OLAPLEX produktuose naudojama mūsų patentuota technologija, kuri kiekviename žingsnyje stiprina tra..
30.00€
Prekės ženklas: OLAPLEX
OLAPLEX No.7 – ypač koncentruotas nenuplaunamas atstatomasis plaukų aliejukas.Daugelis galvoja, kad OLAPLEX No.7 yra tiesiog eilinis rinkoje plaukų stilizavimo aliejukas, tačiau tai kur kas daugiau! OLAPLEX No.7 sudėtyje taip pat yra patentuota disulfidines plaukų jungtis (atsako už plaukų atsparumą..
30.00€
Prekės ženklas: OLAPLEX
Itin koncentruota plaukų kaukė su patentuota OLAPLEX technologija. Intensyviai drėkina, stiprina, glotnina pažeistus plaukus bei suteikia jiems žvilgesio ir apimties. Tinka visiems plaukų tipams, veganams. Nebandyta ant gyvūnų.Intensyvi plaukų drėkinamoji kaukė, kuri atkuria disulfidines jungtis, dr..
30.00€
Prekės ženklas: OLAPLEX
OLAPLEX N°.9 Bond Protector – tai nesunkus, be silikono nenuplaunamas plaukų serumas, kuris apsaugo nuo taršos, karščio ir laisvųjų radikalų prieš jiems pažeidžiant plaukus.OLAPLEX No.9 yra daugiafunkcinis plaukų serumas, kuris apsaugo ir maitina plaukų disulfidines jungtis.Šis serumas, kuriame nėra..
30.00€
Prekės ženklas: OLAPLEX
OLAPLEX Volumizing Blow Dry Mist apsaugo plaukus džiovinimo metu ir suteikia jiems apimties, todėl plaukai tampa minkšti, purūs, blizgantys ir akivaizdžiai sveikesni. Volumizing Blow Dry Mist puikiai papildo OLAPLEX atkuriamąją plaukų priežiūros procedūrą.Pakelkite plaukų džiovinimą į aukštesnį lygį..
30.00€
Rodoma nuo 1 iki 14 iš 14 (1 puslapių)