Meniu
Krepšelis

Apie mus

Kosmarket.lt istorija prasidėjo tuomet, kai pastebėjome, kad vis daugiau moterų atsakingai renkasi profesionalią kosmetiką savo grožio puoselėjimui, tačiau tuo pačiu vis dažniau lieka nusivylusios. Gana dažnai klientai susiduria su nesąžiningais pardavėjais, kurie profesionalius produktus gauna ne iš tiesioginių atstovų ir vilioja ypatingai mažomis kainomis, todėl kyla abejonės dėl produkto originalumo, galiojimo laiko ir kokybės. O blogiausiu atveju - produktai sukelia neigiamas reakcijas, tokias kaip alergija, padidėjęs odos jautrumas, sudirginimas.


Mūsų noras - išlaikyti tą profesionalumą, dėl kurio taip stengiasi gamintojas, ilgus metus ieškodamas vis geresnių priemonių formulių, kad kuo geriau patenkintų klientų poreikius bei atrastų vis didesnį kosmetikos efektyvumą. Būtent dėl šių priežasčių nusprendėme įkurti tokią el. parduotuvę, kuri būtų skirta tik profesionaliai kosmetikai, nesiblaškant ir nebandant šalia į virtualią lentyną pastatyti abejotinos kokybės ar šios kategorijos neatitinkančių produktų.


Mūsų tikslas - tapti didžiausia Lietuvoje profesionalios kosmetikos el. parduotuve, kurioje lengvai ir greitai rasite jūsų dar nebandytų arba jau pamėgtų veido, kūno ir plaukų produktų bei būsite tikri, kad jie yra originalūs ir kokybiški.


Mūsų darbo principai:

PROFESIONALUMAS - bendradarbiaujame su geriausiais profesionalios kosmetikos atstovais ir gamintojais;

ATSAKOMYBĖ - mūsų asortimente visos prekės gaunamos iš tiesioginių gamintojų arba oficialių jų atstovų;

PAŽANGA - techniniai sprendimai, kad jūsų apsipirkimas būtų patogus ir greitas;

KOKYBĖ - renkamės kosmetiką, su kuria dirba grožio profesionalai visame pasaulyje.


Kosmarket.lt - tai, kas geriausia jūsų grožio puoselėjimui.

     

    Turite klausimų, norite bendradarbiauti ar pasitarti? 

    Susisiekite Tel: +370 610 66 390 arba El. paštu: info@kosmarket.lt